oferta i rezerwacje

 

 

Kuchnia śródziemnomorska - Restauracja PADRE Kraków

Uroczystości rodzinne w Restauracji PADRE

Uroczystości rodzinne w Restauracji PADRE

Wyjątkowe wydarzenia zawsze warto świętować w wyjątkowym miejscu. Eleganckie wnętrza Restauracji PADRE sprzyjają temu jak żadne inne. Wesela, chrzciny, komunie, uroczyste obiady lub kolacje, każde z tych szczególnych wydarzeń pomożemy Państwu zorganizować i zadbać o zadowolenie Państwa (a przez to i naszych) Gości.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami osobiście, telefonicznie lub mailowo. Gdy otrzymamy od Państwa informację o planowanym terminie spotkania, ilości jego uczestników oraz oczekiwaniach względem menu, obsługi czy realizacji szczególnego zapotrzebowania – w odpowiedzi przygotujemy ofertę w pełni odpowiadającą Państwa intencjom i planom.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą (prosimy kliknąć w link lub zdjęcie).

 

 

Restauracja PADRE w Krakowie zaprasza na spotkania biznesowe

Spotkania biznesowe w Restauracji PADRE

Spotkania biznesowe w Restauracji PADRE

Spotkanie służbowe nie musi odbywać się w biurze. Czasem wręcz nie powinno. Niektóre rozmowy, a nawet negocjacje, toczą się w miejscach dyskretnych, lecz zapewniających swobodę i dobry nastrój uczestników spotkania. Wiele planów skazanych na sukces powstaje wówczas, gdy ich inicjatorzy nie męczą się w twardych biurowych fotelach i w sterylnej emocjonalnie atmosferze sal konferencyjnych. Wiele projektów kreśli się łatwiej, odważniej (i rozsądniej), gdy można podarować sobie chwilę wytchnienia lub nacieszyć zmysły wyśmienitym obiadem i skosztować wybornego wina.

W Restauracji PADRE dla ludzi biznesu przygotowaliśmy specjalne miejsce. Umożliwiające prowadzenie rozmów w miłym, zabytkowym wnętrzu, wydzielonym ze wspólnej przestrzeni sal restauracyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą (prosimy kliknąć w link lub zdjęcie).

 

 

Restauracja PADRE w Krakowie - rewelacyjna kuchnia śródziemnomorska i najlepsze wina!

Spotkania towarzyskie w Restauracji PADRE

Spotkania towarzyskie w Restauracji PADRE

Obiad z przyjaciółmi? Kolacja z towarzyszami dziecięcych psot i zabaw? Wspomnienia snute przy lampce wybornego wina? Dyskusje o życiu, dokonywanych wyborach, trudnych decyzjach – podjętych lub dopiero wymagających podjęcia? A może kusząca aromatem kawa, kosztowana ze współpracownikami w przerwie na lunch? Albo dobre piwo, wzmacniające dobre nastroje podczas relaksujących rozmów ze znajomymi?

Mamy dla Państwa to wszystko – i jeszcze więcej! Bogaty wybór dań i deserów z menu. Doskonale wyposażony bar. Satysfakcjonująca koneserów karta win. Do tego wspaniała atmosfera, elegancki wystrój wnętrz, profesjonalna obsługa. I – choć pozornie wydaje się to mało istotne – bardzo wygodne kanapy i fotele, dzięki którym nie trzeba się martwić, że po wyjściu z restauracji zesztywniałe nogi z trudem będą dźwigać nasz ciężar…

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą (prosimy kliknąć w link lub zdjęcie).

 

 

Restauracja PADRE w Krakowie, miejsce przyjazne zakochanym

Wymarzona randka w Restauracji PADRE!

Wymarzona randka w Restauracji PADRE!

Pierwsza randka jak pierwsze spojrzenie. Musi pozostać w pamięci. I powinna zachwycić, by zawsze budziła wspaniałe wspomnienia. Zaręczyny tym bardziej. W końcu nie zdarzają się często…

Jak sprawić, by były wyjątkowe? Wystarczy powierzyć ich organizację Restauracji PADRE. Zadbamy o właściwy nastrój, romantyczną muzykę i elegancką oprawę spotkania. Pomożemy w wyborze odpowiednich dań (bądź przygotujemy coś wyjątkowego na specjalne życzenie naszych Gości). Zasugerujemy wino najbardziej odpowiadające oczekiwaniom oraz tak ważnej chwili.

A przede wszystkim zatroszczymy się o każdy pozornie drobny szczegół i każdy moment tak ważnego wydarzenia. Bo w szczegółach tkwi siła nie do przecenienia, wymagają więc wyjątkowej dbałości i staranności.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą (prosimy kliknąć w link lub zdjęcie).

 

Jak dokonać rezerwacji?

Jeśli pragniecie Państwo skorzystać z oferty Restauracji PADRE – czujemy się zaszczyceni! Zapewniamy, że dołożymy starań, by Państwa spotkanie było naprawdę wyjątkowe.

Zachęcamy do odwiedzenia nas osobiście, kontaktu telefonicznego pod numerem +48 12 430 62 99 lub wysłania wiadomości e-mail na adres:
restauracja.padre@gmail.com

Aby zapewnić Państwu profesjonalną i szybką odpowiedź, uprzejmie prosimy o przygotowanie kilku wstępnych informacji na temat spotkania:

  • termin spotkania
  • godziny rezerwacji
  • ilość uczestników
  • wymagania względem menu
  • wymagania względem sali

Uzyskawszy od Państwa wskazane informacje, będziemy mogli przedstawić Państwu propozycję menu i napojów oraz dokonać wstępnej rezerwacji sali, loży lub stolików na planowaną uroczystość.

Comments are closed.