spotkania biznesowe

 

Spotkania biznesowe i uroczystości firmowe

 

Spotkania biznesowe niekiedy wymagają neutralnego gruntu. Miejsca, które nie narzuca z góry pozycji rozmówców, lecz pozwala na podkreślenie partnerskich relacji i otwartości na argumenty. Miejsca takiego jak Restauracja PADRE, gdzie potrzeby biznesu spotykają się ze zrozumieniem.

Biuro bywa przestrzenią bezpieczną. Emocjonalnie sterylną i jasno podkreślającą “kto tu rządzi”. Czy jednak każdą umowę o współpracy podpisuje się w tak prostych okolicznościach? Coraz częściej na miejsce spotkań biznesowych i rekrutacyjnych wybierane są lokale zapewniające swobodę rozmowy połączoną z dyskrecją.

 

Restauracja PADRE Kraków - dla ludzi biznesu

Miejsce spotkań biznesowych – Restauracja PADRE

Dyskrecja i elegancja

W krakowskiej Restauracji PADRE dla ludzi biznesu przygotowaliśmy specjalne miejsce. Umożliwiające prowadzenie rozmów w miłym, zabytkowym wnętrzu, wydzielonym ze wspólnej przestrzeni sal restauracyjnych. Miejsce nie tylko przyjazne, wygodne i atrakcyjne. Przede wszystkim zapewniające dyskrecję bez posmaku skrytości oraz przyjemność płynącą ze smaków i aromatów dobrej kuchni oraz doskonale wyposażonego baru. Zawierającego trunki na każdą okazję, dostosowane do każdej stylistyki spotkań biznesowych, rozmów z kontrahentami i partnerami w prowadzonej działalności gospodarczej.

 

Okazje małe i duże

Celebrowanie udanego startu w przetargu? Odpoczynek po żmudnych negocjacjach? A może po prostu wspólna kawa podczas przerwy w pracy? Niezależnie od okazji, Restauracja PADRE może spełnić Państwa oczekiwania tak pod względem znakomitego menu i szerokiego wyboru napojów, jak też eleganckiego wystroju i atmosfery miejsca. U nas mogą Państwo wypocząć i zrelaksować się w każdych okolicznościach.

 

Restauracja PADRE Kraków oferuje wyjątkową atmosferę i wyjątkowe dania kuchni śródziemnomorskiej!

Praca? Plany? Odpoczynek? Restauracja PADRE zaprasza!

Kreatywne projekty

Wiele planów skazanych na sukces powstaje wówczas, gdy ich inicjatorzy nie męczą się w twardych biurowych fotelach i w pozbawionej emocji atmosferze sal konferencyjnych. Wiele projektów kreśli się łatwiej, odważniej (i rozsądniej), gdy można podarować sobie chwilę wytchnienia lub nacieszyć zmysły wyśmienitym obiadem i skosztować wybornego wina. Zapraszamy więc w nasze progi, jeśli pragniecie Państwo skorzystać z wyjątkowej scenerii dla kreatywnej burzy mózgów, wymagającej spokoju pracy nad budżetem czy pełnej wyzwań i napięć pracy projektowej.

 

Uroczystości firmowe

Z powodzeniem organizujemy także świąteczne, jubileuszowe oraz okolicznościowe imprezy firmowe. W Restauracji PADRE spotkacie się Państwo nie tylko z miłą i profesjonalną obsługą wydarzenia. Pomożemy również w wyeksponowaniu materiałów wizualnych i nośników reklamowych, w sprawnym lub uroczystym rozdaniu prezentów oraz upominków świątecznych bądź wręczeniu specjalnych nagród dla wyróżniających się pracowników. Pod względem obsługi spotkania mogą Państwo oczekiwać z naszej strony zaangażowania i pełnego zrozumienia. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są tego typu wydarzenia. Nie tylko z perspektywy zarządzania relacjami pracowniczymi. Także z uwagi na wartość działań, które mają na celu wzmocnienie utożsamiania się kadry pracowniczej z marką i miejscem pracy.

Restauracja PADRE w Krakowie - polecana przez ludzi biznesu

Loża Restauracji PADRE w Krakowie

Restauracja PADRE Kraków - lepiej niż gdziekolwiek w Europie!

Restauracja PADRE w Krakowie

 

Jak dokonać rezerwacji?

Jeśli pragniecie Państwo skorzystać z oferty Restauracji PADRE – czujemy się zaszczyceni! Zapewniamy, że dołożymy starań, by Państwa spotkanie było naprawdę wyjątkowe.

Zachęcamy do odwiedzenia nas osobiście, kontaktu telefonicznego pod numerem +48 12 430 62 99 lub wysłania wiadomości e-mail na adres:restauracja.padre@gmail.com

Aby zapewnić Państwu profesjonalną i szybką odpowiedź, uprzejmie prosimy o przygotowanie kilku wstępnych informacji na temat spotkania:

  • termin spotkania
  • godziny rezerwacji
  • ilość uczestników
  • wymagania względem menu
  • wymagania względem sali

Uzyskawszy od Państwa wskazane informacje, będziemy mogli przedstawić Państwu propozycję menu i napojów oraz dokonać wstępnej rezerwacji sali, loży lub stolików na planowaną uroczystość.

Restauracja PADRE w Krakowie

Restauracja PADRE Kraków

Restauracja PADRE w Krakowie – znakomite menu, wyśmienite wina, eleganckie wnętrza w zabytkowej kamienicy w centrum miasta.

 

 

Comments are closed.