uroczystości rodzinne

 

Restauracja PADRE Kraków - kuchnia śródziemnomorska i bogaty wybór win

Restauracja PADRE – miło zaskakujemy

Restauracja PADRE Kraków - wyśmienita i smakowita kuchnia śródziemnomorska

Restauracja PADRE w Krakowie zaprasza!

 

 

 

 

 

 

 

Uroczystości i spotkania rodzinne

 

Bywają różne. Czas spędzany w kilkuosobowym gronie, rodzinne zjazdy rozbrzmiewające gwarem wielu głosów. Niekiedy po prostu wspólny obiad rodziców z dziećmi. Tymi uczącymi się życia, jak i tymi, które poznały już jego smak.

Niezależnie od charakteru i celu spotkania – zawsze jest ono bardzo ważne. Pozwala wspólnie biesiadować, rozmawiać, wspominać… Snuć plany na przyszłość i oceniać przeszłość. Cementuje więzi. Scala relacje nadkruszone upływem czasu.

 

Restauracja PADRE Kraków - dania kuchni śródziemnomorskiej

Restauracja PADRE – idealne miejsce na wyjątkowe uroczystości

Warto dobrze wybrać miejsce

Jak sprawić, by było wyjątkowe? Należy dobrze wybrać miejsce spotkania. Gdy najważniejsze są emocje i więzi łączące bliskich sobie ludzi, nie można losowi pozostawiać dbałości o odświętną atmosferę spędzanych wspólnie chwil. W Restauracji PADRE rozumiemy to bardzo dobrze. I dokładamy starań, by wizyta u nas obfitowała w miłe wrażenia.

 

Elegancja i profesjonalizm

Co możemy Państwu zaoferować? Nade wszystko doskonałą kuchnię oraz miłą i fachową obsługę. Znakomitą lokalizację. I stonowane, eleganckie wnętrza z atrakcyjnym oraz – co bardzo ważne – wygodnym wyposażeniem. W trzech salach Restauracji PADRE, oddzielonych od baru znajdującego się w głębi lokalu, możecie Państwo zorganizować spotkanie w niewielkim gronie członków rodziny bądź chrzciny, komunie i wesela dla grupy 60 gości. (W rezerwie mamy również salę mieszczącą ok. 70 osób).

 

Restauracja PADRE Kraków - najlepszy wybór dla osób poszukujących dobrej kuchni śródziemnomorskiej

Restauracja PADRE – miejsce tchnące magią Krakowa

Bajkowy ogród i fontanna z niespodzianką

W ciepłe dni szczególnie polecamy skorzystanie z ogrodu letniego Restauracji PADRE – oddzielonego od krakowskich Plant zabytkowym murem z kutą bramą. To wyjątkowo bezpieczne miejsce zabaw i psot maluchów towarzyszących Państwu w spotkaniu. Bajkowy ogród nie jest zresztą jedyną atrakcją dla najmłodszych. Jesteśmy pewni, że we wnętrzach lokalu zaintryguje ich fontanna znajdująca się w centralnym miejscu jednej z sal restauracyjnych. Nietypowa, z przymrużeniem oka odwołująca się do śródziemnomorskiej kuchni PADRE. A jednocześnie ciesząca oko młodych wiekiem i duchem…

 

Tutaj miło spędzisz czas

Restauracja PADRE w Krakowie to idealny wybór dla osób ceniących wirtuozerię Mistrzów Kuchni, elegancki wystrój wnętrz oraz dbałość o należytą, profesjonalną oprawę spotkania. Miejsce o niezwykłej atmosferze, przyjazne tak dorosłym, jak i dzieciom (w każdym wieku). Jesteśmy do Państwa dyspozycji! Bardzo chętnie odpowiemy na pytania i przygotujemy propozycje menu. Zatroszczymy się o Państwa i naszych Gości, gdy przybędą na ważną rodzinną uroczystość czy niezobowiązujący rodzinny obiad (bądź odwiedzą nas później, już indywidualnie, zachęceni dobrym doświadczeniem oraz miłym wspomnieniem wizyty w Restauracji PADRE w Państwa towarzystwie). Gorąco i serdecznie zapraszamy w nasze progi!

 

Restauracja PADRE Kraków oferuje dania kuchni śródziemnomorskiej i bogaty wybór wyśmienitych win

Restauracja PADRE w Krakowie – serdecznie zapraszamy w gościnę!

Restauracja PADRE Kraków - dania kuchni śródziemnomorskiej, profesjonalna i miła obsługa, eleganckie wnętrza i wspaniały ogórd letni

Restauracja PADRE w Krakowie w ciepłe dni zaprasza do ogrodu letniego

Jak dokonać rezerwacji?

Jeśli pragniecie Państwo skorzystać z oferty Restauracji PADRE – czujemy się zaszczyceni! Zapewniamy, że dołożymy starań, by Państwa spotkanie było naprawdę wyjątkowe.

Zachęcamy do odwiedzenia nas osobiście, kontaktu telefonicznego pod numerem +48 12 430 62 99 lub wysłania wiadomości e-mail na adres:
restauracja.padre@gmail.com

Aby zapewnić Państwu profesjonalną i szybką odpowiedź, uprzejmie prosimy o przygotowanie kilku wstępnych informacji na temat spotkania:

  • termin spotkania
  • godziny rezerwacji
  • ilość uczestników
  • wymagania względem menu
  • wymagania względem sali

Uzyskawszy od Państwa wskazane informacje, będziemy mogli przedstawić Państwu propozycję menu i napojów oraz dokonać wstępnej rezerwacji sali, loży lub stolików na planowaną uroczystość.

Comments are closed.