spotkania towarzyskie

Restauracja PADRE w Krakowie - kuchnia śródziemnomorska

Restauracja Padre Kraków

 

Obiad, kawa lub piwo z przyjaciółmi?

 

Obiad z przyjaciółmi? Kolacja z towarzyszami dziecięcych psot i zabaw? Wspomnienia snute przy lampce wybornego wina? Dyskusje o życiu, dokonywanych wyborach, trudnych decyzjach – podjętych lub dopiero wymagających podjęcia? A może kusząca aromatem kawa bądź piwo?

Mamy dla Państwa to wszystko! Bogaty wybór dań i deserów z menu. Satysfakcjonująca koneserów karta win. Do tego wspaniała atmosfera, profesjonalna obsługa. I bardzo wygodne kanapy oraz fotele, dzięki którym nie trzeba będzie się martwić, że po wyjściu z restauracji zesztywniałe nogi z trudem będą dźwigać nasz ciężar…

 

Restauracja PADRE w Krakowie - kuchnia śródziemnomorska w zabytkowym Krakowie

Spotkania towarzyskie w Restauracji PADRE

Jak smakuje piwo?

To samo piwo smakuje inaczej, gdy kosztujemy go w domu, nad brzegiem morza czy w paryskiej knajpce. Czasami jednak chcemy po prostu przypomnieć sobie jego smak, niekoniecznie w otoczeniu pełnym szumu, gwaru, głośnej muzyki i ostrych dźwięków. Czasami potrzebujemy delikatniejszych tonów, wyciszającego wnętrza. Miejsca, które umożliwi prowadzenie rozmów, jakich nie toczy się podniesionym głosem. Takim właśnie miejscem jest na co dzień Restauracja PADRE. Tutaj każda rozmowa odbywa się bez przeszkód i każde wspomnienie rozwija delikatne skrzydła w skupieniu, z refleksją, z właściwą mu nutą emocji, odczuć i napięć.

 

Smacznie i miło

W Restauracji PADRE spotkać się można na kawie, zrelaksować się przy pysznym deserze, zjeść smaczny lunch ze znajomymi w przerwie w pracy. Tutaj nikomu nie zabraknie dobrego nastroju. Bo o nastrój i miło spędzany czas naszych Gości dbamy ze szczególną atencją i realnym zaangażowaniem.

 

Restauracja Padre Kraków

Na każdą okazję

A gdy chcemy uczcić z kilkoma znajomymi lub przyjaciółmi ważną okazję, rocznicę bądź odniesiony sukces? Albo podziękować im za wsparcie okazane w trudnych chwilach, za pomoc w znalezieniu dobrej pracy? Także i na takie okazje Restauracja PADRE jest doskonale przygotowana. Przy kilkuosobowym stoliku, w loży biznesowej dostosowanej do charakteru spotkania towarzyskiego, na głównej sali – w każdym miejscu możemy przygotować dla Państwa wyjątkowy obiad oraz wykwintną kolację, zaserwować wyborne wina lub inne trunki sprzyjające relaksowi w gronie znajomych. Bardzo chętnie wysłuchamy Państwa oczekiwań i dopasujemy do nich odpowiednie menu, wystrój stolików czy charakter obsługi Państwa i naszych Gości.

 

Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Restauracji PADRE. W wolnej chwili, w przerwie w pracy. Przy każdej nadarzającej się okazji. Wierzymy, że wystarczy ta jedna wizyta, abyście Państwo zapragnęli wracać do nas częściej…

Sala biesiadna

 

Jak dokonać rezerwacji?

Jeśli pragniecie Państwo skorzystać z oferty Restauracji PADRE – czujemy się zaszczyceni! Zapewniamy, że dołożymy starań, by Państwa spotkanie było naprawdę wyjątkowe.

Zachęcamy do odwiedzenia nas osobiście, kontaktu telefonicznego pod numerem +48 12 430 62 99 lub wysłania wiadomości e-mail na adres:
restauracja.padre@gmail.com

Aby zapewnić Państwu profesjonalną i szybką odpowiedź, uprzejmie prosimy o przygotowanie kilku wstępnych informacji na temat spotkania:

  • termin spotkania
  • godziny rezerwacji
  • ilość uczestników
  • wymagania względem menu
  • wymagania względem sali

Uzyskawszy od Państwa wskazane informacje, będziemy mogli przedstawić Państwu propozycję menu i napojów oraz dokonać wstępnej rezerwacji sali, loży lub stolików na planowaną uroczystość.

 

Comments are closed.