tylko dla zakochanych!

 

Wymarzona randka w Restauracji PADRE!

(muzyczna niespodzianka – kliknij, jeśli chcesz odtworzyć):

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 

Pierwsza randka jak pierwsze spojrzenie. Musi pozostać w pamięci. I powinna zachwycić, by zawsze budziła wspaniałe wspomnienia. Zaręczyny tym bardziej. W końcu nie zdarzają się nazbyt często…

Jak sprawić, by były wyjątkowe? Wystarczy powierzyć ich organizację Restauracji PADRE. Zadbamy o właściwy nastrój, romantyczną muzykę i elegancką oprawę spotkania. Pomożemy w wyborze odpowiednich dań (bądź przygotujemy coś wyjątkowego na specjalne życzenie naszych Gości). Zasugerujemy wino i napoje najbardziej odpowiadające tej ważnej chwili. Zatroszczymy się o każdy szczegół tak istotnego dla Państwa wydarzenia.

 

PADRE

Kilka słów o miłości…

Do zakochania jeden krok… A do Restauracji PADRE – tylko kilka kroków więcej! Dlaczego właśnie tu warto przyjść? Bo idealne spotkanie z osobą bliską sercu wymaga idealnej oprawy. I miejsca, w którym ideał zostanie w pełni dostrzeżony oraz doceniony.

Najważniejsze są uczucia. Więzi łączące dwoje kochających się ludzi. Żywe emocje. Splecione spojrzenia i dłonie. Wzrok skierowany w tę samą stronę, sięgający wspólnej przyszłości, pełnej miłości, zrozumienia i troski…

Aby oddać nastrój chwili, pogodnie zaskoczyć, wzbudzić uśmiech, rozjaśnić spojrzenie ukochanej osoby – na wyjątkowe spotkanie warto wybrać wyjątkowe miejsce. Takie, w którym miłość płonie pełnym blaskiem, w którym szept ma siłę niewymownie większą od najdonośniejszych dźwięków.

Takim miejscem może być Restauracja PADRE. Dyskretna jak ukradkowe spojrzenia. Ulotna jak niepewność zakochanych. Elegancka jak piękny bukiet kwiatów i długo komponowane wyznania. Dostojna jak wiekowe mury, w których się skryła, spośród których tajemniczo na świat spoziera. Ale prawdę powiedziawszy… dla Państwa może być jeszcze inna. Taka, jaką ją zapamiętacie. Taka, jakie emocje oraz wspomnienia będzie po latach przywoływać pamięć…

Warto zatem już dziś, z rozsądnym wyprzedzeniem, zadbać o jakość przyszłych wspomnień. O to, by ich smak, aromat i brzmienia budziły tylko najlepsze odczucia. Aby każdy moment utrwalony w pamięci wypełniony był szczęściem, satysfakcją, radością.

Jak tego dokonać? Przede wszystkim szczegółowo planując każdą cenną chwilę, zostawiając nieco miejsca na improwizację, a resztę… powierzając obsłudze Restauracji PADRE. Ustalimy z Państwem każdą ważną kwestię, zatroszczymy się o każdy szczegół – po czym zadbamy o to, by Państwa spotkanie było naprawdę niezapomniane. Zapraszamy!

Jak dokonać rezerwacji?

Jeśli pragniecie Państwo skorzystać z oferty Restauracji PADRE – czujemy się zaszczyceni! Zapewniamy, że dołożymy starań, by Państwa spotkanie było naprawdę wyjątkowe.

Zachęcamy do odwiedzenia nas osobiście, kontaktu telefonicznego pod numerem +48 12 430 62 99 lub wysłania wiadomości e-mail na adres:
restauracja.padre@gmail.com

Aby zapewnić Państwu profesjonalną i szybką odpowiedź, uprzejmie prosimy o przygotowanie kilku wstępnych informacji na temat spotkania:

  • termin spotkania
  • godziny rezerwacji
  • ilość uczestników
  • wymagania względem menu
  • wymagania względem sali

Uzyskawszy od Państwa wskazane informacje, będziemy mogli przedstawić Państwu propozycję menu i napojów oraz dokonać wstępnej rezerwacji sali, loży lub stolików na planowaną uroczystość.

Restauracja PADRE Kraków - romantyczne miejsce w Krakowie

Restauracja PADRE w Krakowie. Romantyczne spotkanie z osobą bliską sercu…

 

dla zakochanych

Comments are closed.