restauracja PADRE

Miło jest nam zaprosić Państwa do Restauracji PADRE. Miejsca, w którym mieliśmy zaszczyt i przyjemność gościć Państwa przez lata. Miejsca znanego, lecz dziś zdecydowanie wymagającego ponownego odkrycia! A może odkrycia po raz pierwszy…?

 

Co możemy zaoferować? Nowe, atrakcyjne menu. Rewelacyjną atmosferę restauracji – sprzyjającą zarówno spotkaniom biznesowym, jak i relaksowi z przyjaciółmi czy osobistym uroczystościom z najbliższymi. Obiady w porze krótkiego lunchu i wystawne lub romantyczne kolacje. A przede wszystkim: możliwość dostosowania się do Państwa oczekiwań i potrzeb. Wystarczy nam je przedstawić, a przygotujemy dla Państwa specjalną, zindywidualizowaną ofertę.

Czekają na Państwa także liczne niespodzianki! Zachęcamy do skosztowania fantazyjnych potraw z nowego menu oraz do zweryfikowania umiejętności naszych barmanów, celujących tak w przygotowywaniu aromatycznej kawy, jak i orzeźwiających napojów. Mamy też nadzieję miło zaskoczyć Państwa nowym wystrojem restauracji – tej samej, a jednak już zupełnie innej!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, do skontaktowania się z nami, a nade wszystko – do odwiedzenia nowej Restauracji PADRE. Wierzymy, że zdołamy spełnić Państwa oczekiwania.

 

PADRE

Wiosną, latem i jesienią, gdy słońce ożywia barwy natury, a wiatr nie zmraża dobrego nastroju, zapraszamy Państwa do naszego tajemniczego ogrodu… Wtulony w opiekuńcze ramiona zabytkowej kamienicy, o krok oddalony od krakowskich Plant, ogród promienieje spokojem. Zapewnia chwilę wytchnienia od szumu i gwaru ulic.

Można zatrzymać się w nim na chwilę. Krótszą lub dłuższą – według uznania. Miło nam będzie ugościć Państwa chłodnym trunkiem, pomagającym znieść znojne upały, wyśmienitym obiadem, dodającym sił do pracy lub eksploracji krakowskich zabytków. A także deserem dostosowanym do każdej pory roku.

PADRE

 

       

Warto wspomnieć, że ogród Restauracji PADRE doskonale sprawdza się jako miejsce spotkań oraz zapewnia bezpieczeństwo dzieciom uczestniczącym w spotkaniu rodzinnym bądź uroczystości weselnej lub komunijnej. Pozwala zrelaksować się niezależnie od nastroju czy zmęczenia pracą bądź innymi obowiązkami.

A nade wszystko – niezależnie od pory roku – ogród Restauracji PADRE zawsze zadziwia, zachwyca i inspiruje.

Serdecznie zapraszamy!

 

Comments are closed.