Organizacja eventów Wrocław - agencja eventowa Fabryka Wydarzeń

Fabryka Wydarzeń to polska firma eventowa, która już od kilku lat zajmuje się organizacją imprez dla klientów biznesowych. Firma organizuje przyjęcia każdego rodzaju: integracyjne, jubileuszowe, otwarcia nowych inwestycji, czy też oficjalne bankiety dla kontrahentów.

organizacja eventu Wrocław

Eventy online - organizacja Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń Wrocław fot.1

Misją doświadczonego Firmy jest to, aby znaleźć narzędzia dobrane pod konkretnego klienta. Fabryka Wydarzeń nigdy nie wykorzystuje wszystkich dostępnych narzędzi lecz tylko te, które będą efektywne w zarządzanym wydarzeniu. Jedną z usług Fabryki Wydarzeń są imprezy zorganizowane w formule online. Jest to oferta skierowana głównie do struktur rozproszonych, dzięki czemu klient agencji minimalizuje koszty organizacji.

organizacja eventu Wrocław

Eventy online - organizacja Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń Wrocław fot.2

Wyjątkowa formą są wydarzenia hybrydowe. Fabryka Wydarzeń łączy event przeprowadzany face to face z elementami online. Dzięki temu wirtualni uczestnicy również mogą aktywnie uczestniczyć w targach, czy bankiecie. W ofercie znajduje się również wprowadzanie produktu na rynek - w formule kompleksowych działań 360º. Dzięki czemu artykuł wprowadzany na rynek będzie gotowy już w pierwszym dniu sprzedaży.

Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7481586720
Regon
380400883
Kwatera główna
ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław
  • Organizacja eventów Wrocław – agencja eventowa Fabryka Wydarzeń
  • Organizacja eventów Wrocław – agencja eventowa Fabryka Wydarzeń

Możliwość komentowania została wyłączona.