Psycholog Wrocław - Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Proterapeutica to poradnia psychologiczna. To miejsce, gdzie będziecie mogli rozwiązać swoje problemy. Wystarczy tylko, że obdarzycie nas swoim zaufaniem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że na początku może to być trudne. W szczególności, że jesteśmy dla Was obcymi ludźmi. Dlatego dbamy o to, aby w naszych gabinetach panowała odpowiednia, domowa atmosfera.

psycholog Wrocław

Psycholog Katarzyna Szopińska - poradnia Proterapeutica Wrocław

Dzięki temu łatwiej będzie Wam opowiedzieć o swoich problemach. Pamiętajcie również o tym, że każdy pacjent traktowany jest przez nas indywidualnie. Tylko to pozwala nam na znalezienie odpowiedniego rozwiązania, które pozwoli uporać się z problemami.

psycholog Wrocław

Psycholog Nicol Dobrowolska - poradnia Proterapeutica Wrocław

Do grona naszych pracowników należą najlepsi specjaliści, którzy doskonale wiedzą jak działać. Niezależnie od tego, z jakim problemem się zmagacie. Zgłoście się do nas także, jeżeli potrzebny jest Wam seksuolog lub psycholog dla młodzieży. Pomagamy również osobom z zagranicy. Żadna z osób nie zostanie przez zignorowana. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8961399071
Regon
362700702
Kwatera główna
ul. Pochyła 21/1a
53-512 Wrocław
  • Psycholog Wrocław – Poradnia Psychologiczna Proterapeutica
  • Psycholog Wrocław – Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Możliwość komentowania została wyłączona.